הצוות

המייסד - ירון בלנק

אחד מהייזמים הוותיקים והמוערכים בתחום ההתחדשות העירונית.

ירון ייסד בין היתר את גלים התחדשות עירונית- חברת התחדשות עירונית מובילה בהרצליה.

בשיתוף פעולה עם יגאל דמרי ירון הקים את דמרי-גלים- שמתמקדת בפרוייקטי התחדשות עירונית בת"א, ואחראית בין היתר על פרוייקט XX, פרוייקט YY הנחשקים.

בנוסף, ירון הינו שותף מייסד של מכלול הציבורית- חברת מימון רב תחומית ועוסקת בתחום מתן האשראי לעולם הנדל"ן למגורים ומתן אשראי תאגידי לחברות בצמיחה.

בעל חברת התחדשות עירונית מובילה
מייסד מכלול
הוביל 2000 פרוייקטים

כבית השקעות המוביל תהליכי העצמה וצמיחה לחברות יזמיות בתחום הנדל"ן אנו מבינים כי אין תחליף לחיבור אישי, נסיון וידע מקצועי. לפיכך, בחירת צוות המומחים של וסטה מורכב מאנשי מקצוע ותיקים ומנוסים, בעלי נסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום ההשקעות, מימון, יזמות, התחדשות עירונית ובהובלת צמרת חברות הנדל"ן בשוק הישראלי, כאשר משימתו המרכזית היא לתמוך ולייצר צמיחה מואצת בקרב חברות הפורטפוליו.

ירון בלנק

ירון בלנק - מנכ"ל ומייסד

ירון הינו יזם מנוסה בעל נסיון של כ-20 שנה בייזום ובהקמת חברות פרטיות, ציבוריות ושת"פים בתחום הנדל"ן, המימון והשירותים הנלווים בדגש על התחדשות עירונית.
לפני 15 שנה, ירון היה אחד הראשונים לזהות את תחום ההתחדשות העירונית כשהתחום היה עוד בחיתוליו. ירון הקים את גלים- חברת יזמות בתחום מתפתח זה ובכך הפך לאחד מחלוצי ההתחדשות העירונית והוכיח את כישוריו בזיהוי מגמות עתידיות.
בהמשך, חבר ירון ליגאל דמרי בהקמת חברת התחדשות עירונית משותפת, דמרי-גלים, שהפכה למובילה בתחום בת"א. כמו כן הקים את חברת פארקטק המספקת פתרונות חניה אוטומטיים בהתאמה אישית.
ירון היה גם מהראשונים לזהות את הצורך במתן פיתרונות פיננסים ליזמי התחדשות עירונית וכתוצאה מכך הקים את קבוצת מכלול – חברת מימון רב תחומית העוסקת בתחום מתן אשראי לעולם הנדל"ן למגורים ומתן אשראי תאגידי לחברות בצמיחה. ביחד עם שותפיו, הצליח ירון תוך מספר שנים מועט להצמיח את החברה להיות האלטרנטיבה המובילה בארץ בתחום המימון וכן להנפיקה ולהפכה לחברה ציבורית נסחרת.
במסגרת פעילותו האינטנסיבית בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית יצר ירון קשרים ענפים עם בכירי הענף ומשמש כמרצה בכיר במוסדות הלימוד המובילים.

מיקי קויש - סמנכ״ל השקעות

בעל נסיון של כ-20 שנה בהשקעות, מימון, פיתוח עסקי, תכנון אסטרטגי ובנקאות השקעות. למיקי נסיון מוכח בייזום וביצוע עסקאות מימון והשקעות אקוויטי בהיקפים של מעל למיליארד דולר. כמו כן, ניהל בהצלחה משברים מורכבים בתחום הבנייה. מיקי כיהן בתפקידים בכירים בחברות השקעה ונדל"ן מובילות לרבות האחים עופר, גולד-טרי, צ'אלנג' גרופ וגינדי השקעות.
מיקי בעל תואר שני בכלכלה פיננסית בתכנית המצטיינים של ביה"ס לכלכלה- אוניברסיטת ת"א, ותואר ראשון בכלכלה וניהול בהצטיינות- אוניברסיטת ת"א.

אורן בלנק- סמנכ"ל תפעול

בעל נסיון של מעל ל- 25 שנה בעולם התפעול, הלוגיסטיקה, השירות והטכנולוגיה. אורן מילא תפקידי מפתח בחברות מטריקס, קומברס ומייד4נט ובתפקידו האחרון יזם וניהל את חברת פארקטק- המספקת פתרונות חניה אוטומטיים ליזמי נדל"ן בכלל והתחדשות עירונית בפרט.
אורן מתמחה ביצירת פתרונות לוגיסטיים מורכבים, מבוססי טכנולוגיה לצד שירות מלא ללקוחות.
לאורן תואר ראשון בכלכלה וניהול.

איל אריאלי- סמנכ"ל פיתוח עסקי

בעל ניסיון של מעל ל- 25 שנה בתפקידי ניהול בתחומי הנדל"ן והתעשיה. בעל רקורד מוכח של יזום וקידום פרויקטים בתחומי הנדל"ן למגורים והובלת פיתוח עסקי וחדשנות במפעלי תעשיה, כל זאת לטובת השגת רמות ביצועים גבוהות ועמידה ביעדים פיננסיים.
איל בעל הבנה של ההיבטים העסקיים בעולמות תוכן רחבים. מביא שילוב של ראיה שיווקית מסחרית עם מומחיות תפעולית, כולל הובלת מהלכים עסקיים וארגוניים ופרויקטים מורכבים.
איל מוסמך במנהל עסקים (EMBA) במסלול אקזקיוטיב מאוניברסיטת תל אביב וכן בעל תואר ראשון במנהל עסקים (BA) עם התמחות בשיווק וטכנולוגיות מידע מהמכללה למנהל.

מתן הופמן- אנליסט

בעל נסיון של 5 שנים בתחום השמאות והאנליזה. למתן ידע רב בתחום ההתחדשות העירונית והוא כיהן כשמאי, אנליסט ומנהל פרוייקטים ואף סיפק שירותי ייעוץ לוועדות המקומיות בנושאי היטלי השבחה. מתן הינו שמאי מקרקעין, בעל תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) עם ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן.

מעיין ללוש- יועץ משפטי

בעל ניסיון של כ-10 שנים בתחום הנדל"ן, הייעוץ המשפטי ובקידום הליכי רישוי ותכנון מול הוועדות המקומיות.
למעייין נסיון בהובלת מו"מ מול דיירים וספקים, ובליווי שוטף של עסקאות מקרקעין ונדל"ן בכלל, בדגש על התחדשות עירונית בפרט.
מעיין התמחה במשרד לוסטיגמן לפלר רוזנברג ושות' בתחום הנדל"ן ובעל תואר ראשון במשפטים.

לימור חדד- מנהלת המשרד

בעלת ניסיון של 14 שנה בתחום אדמיניסטרציה וניהול משרד. לימור עבדה כמנהלת משרד במשרד עורכי דין ובמספר חברות התחדשות עירונית.
לימור מצטיינת בחריצות, נאמנות, אחריות וביצוע מספר משימות במקביל.