חברות הפורטפוליו

לשם קליטת חברות חדשות לפורטפוליו של וסטה, וכחלק מהרצון ליצירת העצמה וצמיחה עסקית רחבה אנו בוסטה מקפידים על תהליך עבודה מקצועי, מדוייק ויעיל בו אנו בוחנים היטב את המצב הנוכחי של החברה המועמדת להצטרף לתהליך הפורטפוליו, מתאמים צפיות ובונים את שלבי תהליך העבודה להמשך. צוות המומחים המקצועיים שלנו, הכוללים יועצים משפטיים, מומחי מימון ופיננסים ואנשי תכנון מקצועיים, מבצעים ניטור מקצועי ובחינה מעמיקה של החברה ובמידה ולא התגלו פערים משמעותיים אנו נצא למסע הפיתוח וההעצמה של החברה.

התהליך

דמות-1
פגישת היכרות ראשונה
אין דרך קצרה ליצירת הצלחה! השלב הראשון בתהליך הינו שלב ההיכרות- בחינת תמונת המצב הנוכחית. בשלב זה אנו אוספים מידע וחומרים רלוונטיים אודות פעילות החברה היזמית והפרוייקטים שלה. בד בבד אנו מציגים את פעילות וסטה והיתרונות הטמונים בעבודה משותפת עימה.
דמות-1
דמות-4
עיבוד חומרים ותיאום ציפיות
לאחר שלב ההכרות ואיסוף החומרים אנו מעבדים את הנתונים ומבצעים ניתוח ראשוני בו אנו מזהים את החוזקות של החברה היזמית לצד האתגרים העומדים בפני החברה. בשלב זה אנו מציגים לחברה את שלבי התהליך המותאמים בצורה מדוייקת למצב וצרכי החברה, מייצרים יחד עם החברה מנגנון של תיאום ציפיות שילווה אותנו לאורך התהליך.
דמות-4
דמות-2
מזכר הבנות
מיד לאחר שלב תיאום הציפיות והצגת התהליך הגיע הזמן להעלות הכל על הכתב ולייצר מזכר הבנות מחייב המהווה את יריית הפתיחה להמשך העבודה.
דמות-2
דמות-5
בחינה של 21 ימים
בדיקת נאותות
בשלב הרביעי אנו מבצעים בדיקת נאותות רחבה ויעילה המתמקדת בהיבטים כלכליים, תכנוניים, סטטוטוריים ומשפטיים. הבדיקה מתבצעת באופן מקצועי ויעיל ע"י בכירי החברה, המנוסים בבדיקות מעין אלה, ואורכת כ- 21 ימים.
דמות-5
בחינה של 21 ימים
דמות-3
חתימה על חוזה
השלב החמישי והאחרון הינו חתימה על חוזה הדדי מחייב. שלב זה הינו האחרון בתהליך, אולם הוא מהווה את הצעד הראשון בשיתוף הפעולה ההדדי של וסטה והחברה. אנחנו מוכנים ונרגשים להתחיל ולסייע לחברה לצמוח ולהתפתח!
דמות-3